Square Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
114-912
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Gold, Kincaid Furniture, Medium Stain
Description
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 44 × 44 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Gold |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Brighton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.