66H-725 – Marbella Small Tierra Console Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | 66H Marbella finish |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 190 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 78 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.