Kelly Square Ottoman
Call for Price
Clock STOOLS 42437-30WE/1B24DAF4
Call for Price
709-726 – Mesa Flat Iron Console Table
"*" indicates required fields
Description
This textured iron base features flared feet and curved arched aprons that support a Oak veneer top. The top is available in any finish of your choice. The narrow width makes this console a perfect piece for any hallway or to tuck behind a sofa or sectional.
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | Available in Cerused finishesCast iron base |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 119 lb |
Additional information
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.75 × 64.75 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.