Florence Tufted Upholstered Storage Bed
Call for Price

Burton TABLES 50557/56+93487/AA
Call for Price
AE9-711 – Edward Console
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 65 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.