L438-c Sylvie Game Chair
Call for Price

Lidya TABLES 50587/25+90536/30
Call for Price
B1H-721M – Warner Console Table With Stone Top – Brunette
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Walnut Solids, Stone, Poplar Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Available ONLY as shown: B1H Brunette finishPulsar stone topFour soft close drawers above open shelf at base**Please note that marble is a natural stone and as such there will be unique varia |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 372 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 372 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 76 × 36.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.