Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
Drawer Chest Stone Path Gray Finish
Call for Price
C8A-723 – Calore Console Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stone, Metal |
|---|---|
| Notes | Honed white carrara marble top on textured pewter metal base |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 120 lb |
Additional information
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 70 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Calore |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C89-146 – Calore Fully Upholstered Bed – King Size 6/6
C89-222 – Calore Two Drawer Nightstand
C89-531 – Calore Side Chair
C89-531-H – Calore Side Chair (Heavy Frame)
C89-532 – Calore Arm Chair
C89-532-H – Calore Arm Chair (Heavy Frame)
C89-572C – Calore Counter Stool
C89-572C-H – Calore Counter Stool (Heavy Frame)
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.