C99-722 – Compositions Console Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 39 cft |
| Weight | 176 lb |
Additional information
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 80 × 32.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.