
Stressless® Flora Wood C23
Call for Price
Beckham Track Arm Modular Sofa
Call for Price
CBA-722-V1 – Monterey Console Table – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
Description
Introduce a touch of modern elegance to your entryway or living space with this oak and bronze metal console table. The warm oak surfaces are beautifully contrasted by a sleek bronze metal frame, accented with chic brass details. Featuring a spacious open shelf for display or storage, this console table offers a perfect blend of style and functionality. 101 / 102 123%
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Notes | Open shelf at base |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 137 lb |
Additional information
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.25 × 80.25 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.