Foundry Panel Bed I349BRGRP1
Call for Price
Foundry 1 Drawer Nightstand I349BRGRP2
Call for Price
Clara Console
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. The robustness of iron meets the timeless allure of marble. This console effortlessly marries strength with sophistication, creating a centerpiece that resonates with both modern charm and classical elegance.
Product Details
| Item Weight | 90 |
|---|---|
| Materials | Marble and Iron |
| Opportunity Buy | YES |
| Dimensions | W:42 x D:14.25 x H:30 |
Additional information
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.25 × 42 × 30 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Clara |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.