Gable Road Tall Chest - 806 Mist / 03 Nickel Knob
Call for Price
Avila Ottoman, White
Call for Price
CP9-8012 – Dickens Console Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Veneers |
|---|---|
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY. |
| Volume | 1 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 65 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.