Revere Tall Chest - 805 Dune / 09 Nickel Oval Knob
Call for Price
Eden Upholstered Bed
Call for Price
CR9-3-54-G – 54″ Guanacaste Slab Console Top Only
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal, Guanacaste Solids |
|---|---|
| Volume | 6 cft |
| Weight | 107 lb |
Additional information
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 54 × 2 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.