Dwyer Bed - Complete Bed / Queen / 809 Ebony
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-721 – Details Small Console
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers, Eucalyptus Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 58 lb |
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 35.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.