Jackson Door Bookcase
Call for Price
Portman Rectangular Lift Top Coffee Table
Call for Price
Cream Duchess Console
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. Introducing the Cream Duchess Console, a piece that lives up to its name with its sophisticated yet minimalist allure. Crafted from solid wood and coated in a smooth cream hue, this console exudes elegance and simplicity. Its rectangular gold legs and drawer handles create a striking contrast against the cream finish, elevating its refined aesthetic and making it a standout addition to any space.
Product Details
| Item Weight | 79 |
|---|---|
| Materials | Sustainably Grown Mahogany |
| Dimensions | W:55 x D:15 x H:36 |
Additional information
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 55 × 36 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cream |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cream Belleville Settee
Cream Caroline Side Chair
Cream Hugo Arm Chair
Cream Hugo Counter Stool
Cream Juliet Bench
Cream Lahara Side Chair
Cream Magdalin Side Table
Cream Matheson Dining Chair
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.