CS9-101-5 – Details Greenwich Console Table
"*" indicates required fields
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Maple Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Open shelf |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 107 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 65 × 33.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.