Modern Walker Nightstand
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSA-104-7 – Details Nob Hill Console
"*" indicates required fields
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Bronze finish metal frameTwo fixed shelves |
| Volume | 31 cft |
| Weight | 108 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 68.5 × 34.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.