Today’s Hours Getting Hours
Redondo Solid Wood Square Coffee Table
Call for Price
Victoria Mirror Round Coffee Table
Call for Price
Jonah Aluminum Rectangle Console Tables Set Of 2
"*" indicates required fields
Description
The Jonah Console Table Set of 2 combines sleek modern design with durable functionality. Crafted from powder-coated aluminum, these tables offer a minimalist aesthetic with clean lines. Perfect for versatile styling, the nested design provides flexibility and space-saving solutions for any contemporary living space.
Product Details
| Overall Dimensions | 39.75”W x 12”D x 29”H |
|---|---|
| Materials | Aluminium |
| Colors | Brass Antique |
| Weight | 50.66 lbs |
Additional information
| Weight | 50.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 39.75 × 29 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Brass Antique |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jonah |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.