Narrow Console
"*" indicates required fields
Description
Long and narrow, and perfect for tight spaces desperate for a touch of style, this solid mahogany beauty has a lightly distressed finish. Fluted column legs end in delicate bun feet. Two drawers are perfect for your keys, the “Lego” you just stepped on, or your carry out menus.
Product Details
| Item Weight | 60 |
|---|---|
| Materials | Sustainably Grown Mahogany |
| Dimensions | W:57.25 x D:11.25 x H:33.25 |
Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.25 × 57.25 × 33.25 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Narrow |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console With 3 Stools
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.