Orlando Solid Wood Rectangle Console Table - True Natural
Call for Price
Fallbook Solid Wood Rectangle 4dwr Coffee Table
Call for Price
Orlando Solid Wood Rectangle Console Table – Milk White
"*" indicates required fields
Description
Featuring beveled corners and an elegantly angled pedestal base, the Orlando Console Table redefines modern sophistication. Its bold design highlights the natural beauty of oak that elevates any interior space. Available in Light Brown, True natural and Milk White.
Product Details
| Overall Dimensions | 72”W x 20”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer,Oak Wood |
| Colors | Milk White |
| Weight | 105 lbs |
Additional information
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Milk White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Orlando |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Orlando Solid Wood 4dr Buffet
Orlando Solid Wood 4dr Buffet – True Natural
Orlando Solid Wood Bench
Orlando Solid Wood Bench – True Natural-charcoal
Orlando Solid Wood Rectangle Console Table
Orlando Solid Wood Rectangle Console Table – True Natural
Orlando Solid Wood Rectangle Dining Table
Orlando Solid Wood Rectangle Dining Table
Related products
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.