Zane Modular Hutch
Call for Price
Reclamation Place Trestle Round End Table
Call for Price
St. Lucie Console
"*" indicates required fields
Description
Whether placed in a hallway or living room, this console’s versatile design complements a variety of interior styles. Its organic banana leaf texture and earthy tones create a serene and welcoming atmosphere, enhancing any space with its natural beauty and sturdy sustainable mahogany core.
Product Details
| Item Weight | 55 |
|---|---|
| Materials | Banana Leaf and Sustainably Grown Mahogany |
| Dimensions | W:47.25 x D:18 x H:32 |
Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 47.25 × 32 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | White |
| Style | Coastal |
| Collection | St. |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.