West Fork Bailey Console Table
"*" indicates required fields
Description
Bailey Console table is the perfect combination of wood and metal. Three shelves for storage and metal legs.
Additional information
| Dimensions | 14.5 × 72 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | West Fork |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
West Fork Bailey Coffee Table
West Fork Bailey End Table
Related products
Arleth Solid Wood Rectangle Console Table
| Dimensions | 27 × 94 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.