429-645 – Lichfield Bromley Lamp Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Solids, Northeastern Ash Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawer combination ONLY.Open shelf above single drawer with open shelf at base |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 83 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 25.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.