709-612 – Mesa Telluride Drink Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | NOTE: Finish selection will be applied to top and base only. Metal column is available only as shown.Available in Cerused finishesCast iron column |
| Volume | 3 cft |
| Weight | 54 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 26.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.