Synergy Triangulate Lamp Table
Call for Price
Synergy Morphe Console
Call for Price
Synergy Framing Lamp Table
"*" indicates required fields
Description
Framing lamp table is the perfect round shape for any end table. Beautifully round walnut veneer top with metal base works nicely anywhere in the home.
Additional information
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Synergy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Synergy Echo Bunching Cocktail Table
Synergy Pattern Console
Synergy Plane Accent Table
Synergy Triangulate Lamp Table
Related products
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.