Manhattan Leather Upholstered Bed
Call for Price

Asterisk TABLES 50549/69+91283/70
Call for Price
AE9-623 – Kanna Tiered Side Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Two open shelves |
| Volume | 4 cft |
| Weight | 18 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.25 × 13.25 × 26 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Liam Round End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.