
Amelia TABLES 52906/25+91048
Call for Price
Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
C9A-623 – Compositions Tray Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal, Faux Horn |
|---|---|
| Notes | Removable tray wrapped in faux horn with pewter finish handles and base |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 59 lb |
Additional information
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 27 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.