Kiawah Sofa - Special Order
Call for Price
Beckham Track Arm Modular Sofa with Ottoman
Call for Price
CBA-625-V1 – Monterey Side Table – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Notes | Single soft-close drawer with aged bronze hardware pull and open shelf below |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 120 lb |
Additional information
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 24.25 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.