CR9-626-3 – Details Custom Drake Side Table – 50″ To 64″
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Configurable side table – choose from support options and veneer species, by the inch |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 85 lb |
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 48 × 25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.