Griffith Park Sienna Credenza
Call for Price
Dunn Leather Swivel Arm Chair
Call for Price
CT5040-NT – Breakers End Table – Natural
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Rattan frame with wicker weavingIncludes 1/4″ lay-on glass top |
|---|---|
| Volume | 11 cft |
| Weight | 36 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.