Joanna Side Table
"*" indicates required fields
Description
The Joanna Side Table exudes subtle elegance with its brushed silver iron base and softly veined marble top. Delicate hints of pink and cream within the stone add warmth and character, making each piece truly unique. Compact yet refined, the Joanna Side Table is the perfect accent beside a sofa, chair, or bed—bringing both function and timeless style to any space.
Product Details
| Item Weight | |
|---|---|
| Materials | Iron and Stone |
| New Intro | true |
| Dimensions | W: x D: x H: |
Additional information
| Dimensions | 15 × 15 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Joanna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Liam Square End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.