Foundry 1 Drawer Nightstand I349BRGRP2
Call for Price
Weston 66" Executive Desk W/power
Call for Price
Labelle Side Table
"*" indicates required fields
Description
Our more feminine chairside table is crafted from cast iron and covered in an antique gold finish. Add a sweet drop-in marble top and you have a close to perfect addition to your decor.
Product Details
| Item Weight | 33 |
|---|---|
| Materials | Marble and Cast Iron |
| Dimensions | W:16 x D:16 x H:23.75 |
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 23.75 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Labelle |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.