
Westend Left-Hand Facing Loveseat
Call for Price
D13-7100-5 - Great Room Outdoor Chaise
Call for Price
Modern Sable Square End Table
"*" indicates required fields
Description
The Sable Square End Table is a remarkably adaptable accent piece for any living space. Its rich Sable finish complements the clean, geometric design, offering a sophisticated and functional addition beside a sofa or armchair.
Additional information
| Dimensions | 26 × 22 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Aceton Bed King
Modern Aceton Bed Queen
Modern Astrid Drawer Chest
Modern Astrid Drawer Dresser
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.