Hidden Treasures Bleached Root Accent Table
Call for Price
Rect Dining Table
Call for Price
Round End Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of hand hammered aluminum | Yes |
|---|---|
| Texture provides rustic modern look | Yes |
| Finished in an exquisite ebony silver | Yes |
| Dimensions | 18.00″W X 18.00″D X 22.00″H |
| Weight | 9.96 lbs |
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 22 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony Silver |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Brixen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.