Today’s Hours Getting Hours
Andover Rectangle Cocktail Table
| Dimensions | 30 × 52 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Silver |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
James Mirror
| Dimensions | 1 × 42 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Silver |
| Features | Customizable, Glass, Wood |
| Style | Traditional |
Ventura Colors Dresser
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, Silver |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Ventura Raffia Chest
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Blue, Silver |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |



