Today’s Hours Getting Hours
30 x 60″ Butterfly Leaf Extension Table w/ 30″ H Shaker Legs
| Dimensions | 30 × 36 × 60 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
3B04 Paxton Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Allure Storage Ottoman
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 17.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Arlo Reclining Sofa
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Avon Leather Motion Sofa with Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
B-5218AB Lacy Buffet
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Batu Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Belle Rocking Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Rocker, Upholstered |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Leather Sock Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Leather Sock Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Bexley Loveseat
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Brantley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |











