Today’s Hours Getting Hours
Club Level Levitate Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Bryson Dresser
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
Harvest Maple Dining Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Rustic, Traditional |
Blue Ridge Dresser
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
Santa Barbara Aluminum Sofa
| Brand | Summer Classics |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Casual, Modern |
L542 Galvin Chair
| Dimensions | 41 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Dining Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Park Slope Dresser
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Casual, Transitional |
Highlands Sofa/Highlands Loveseat
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
Oval End Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
35210 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
90510 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Cocktail Ottoman 31300
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 50 × 17 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |








