EZ5W00 Rocker Recliner
| Dimensions | 41 × 38 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Jackson Side Chair
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Jakson Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Swivel |
| Style | Casual |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Kenzie Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |
Knox Chair with Nails
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizable, Grey |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Knox Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Loft Living Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Loren Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multi Color |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Loren Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Luca Sofa with Floating Ottoman Chaise
| Dimensions | 68 × 34 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Modern Living Room Chair 036210BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |














