Monroe Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
New Tradiitons Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
New Traditions Wood Trim Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 43 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Ottoman 24600
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Palettes Boat Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Paula Deen Chair P080810BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Savona Full Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Saybrook Dresser 3
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Sofa 731850BD
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 93 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Traditional Round Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 42 × 42 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |












