Today’s Hours Getting Hours
Longmeadow Dresser 4 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 62 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 6
| Dimensions | 20 × 72 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Longmeadow Dresser 7
| Dimensions | 20 × 56 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Makani Swivel Chair – Metal Base
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 3012 × 32 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Martine Cocktail Table
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Chest Sandstone
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Dresser Sandston
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple 6 Drawer Dresser
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple Chairside Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple Chest
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple Console Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Midtown Maple Rectangular Cocktail Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Transitional |
Modern Astor Chest
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 42 × 50 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, Gold |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Modern |
Modern Astor Dresser
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 32 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, Gold |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Modern |











