Today’s Hours Getting Hours
Fairfax Sideboard
| Weight | 225 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 76 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Modern |
Haven WFH Desk Chair-Special Order
| Dimensions | 29 × 24 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Hawkins Oak Four Door Huntboard
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |
Heritage Bedside Table
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 26.8 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Rustic |
Heritage Bureau
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 59 × 47 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Heritage Bureau
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 59 × 47 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Heritage Dresser
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 66 × 38 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Heritage Dresser
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 66 × 38 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Heritage One Drawer Nightstand
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 26.8 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Rustic |
Hollywood Accent Chair
| Dimensions | 35 × 27 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Jensen Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Contemporary, Modern |
Kenbridge Bench
| Dimensions | 20 × 60 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Gold, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
Living Room Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Contemporary, Modern |
Longmeadow Chifferobe 2 – Rustic Cherry
| Dimensions | 20 × 48 × 63 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Traditional |











