Today’s Hours Getting Hours
Traditional Round Leather Cocktail Ottoman
| Dimensions | 42 × 42 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Trent Leather Chairs
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 38.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Trent Leather Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 38.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Triton Leather Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Triton Power Recliner
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 46 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
True Custom Chair
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 39 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
True Custom Leather Large Roll Arm L-Shaped Sectional
| Dimensions | 119 × 94.5 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Tucker Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 45 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Chair and a Half
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Cocktail Ottoman
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Casters, Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Loveseat
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 71 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Ottoman
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 17 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Casters, Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Vail Sofa
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |













