Today’s Hours Getting Hours
Clemmons Sofa
| Dimensions | 41 × 94 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Clive Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Contemporary, Modern |
Clive Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 315 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 64 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 329 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Clive Recliner With Power Headrest & Power Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Club Level Chandler Casual Reclining Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Dixon Power Motion Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Dixon Power Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Dixon Power Wallsaver Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Levitate Power Motion Loveseat with Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Levitate Wallsaver Power Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |
Club Level Tompkins Power Motion Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Transitional |














