Today’s Hours Getting Hours
Colby Ottoman
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 18 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Colby Thin Track Arm Modular L-Shaped Sectional
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 118 × 34.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Colby Thin Track Arm Sofa
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 91 × 34.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Colby Thin Track Chair
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 34.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Cole Chair
| Dimensions | 38 × 47 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Cole Cocktail Ottoman
| Dimensions | 30 × 30 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Cole Sectional
| Dimensions | 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Contemporary |
Collegedale Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Floating Ottoman Chaise
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Leather Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Leather Sofa
| Dimensions | 35 × 79 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Collegedale Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Collegedale Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |














