Today’s Hours Getting Hours
Craftmaster Essentials Rose Sleeper Sofa
| Weight | 43.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 73 × 34 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Craftmaster Essentials Sofa 004200
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Craftmaster Swivel Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Creswell Leather Swivel Chair
| Dimensions | 33 × 30.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Leather, Swivel, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Creswell Swivel Chair
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30.5 × 32 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Modern |
Crew Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 44 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Crew Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 292 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Crew Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 66 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Crew Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 89 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Cross Base Table Lamp
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Lighting |
| Style | Traditional |
CU.2 Chair and Half
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Cullen Cocktail Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Cullen Ottoman
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Cunningham Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable |
| Style | Contemporary |













