Today’s Hours Getting Hours
Stressless Wing Home Office
| Dimensions | 28.35 × 29.92 × 43.7 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sullivan Chair
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Sullivan Loveseat
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 58 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sullivan Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 35 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sullivan Sofa
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Surfside Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Contemporary |
Surrey Hills Wood-Frame Sofa
| Dimensions | 38.5 × 88.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Swivel Glider 063610SG
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Sylva Swivel Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Sylva Swivel Glider
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 30.5 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tanner Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tanner Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tate Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
Tate Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Tate Two Cushion Loveseats
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 65 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |














