Today’s Hours Getting Hours
153C Halo Ottoman
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
1826-71 Parker Settee
| Dimensions | 35 × 71 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2042-86 Halsted Sofa
| Dimensions | 38 × 86 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2084 Peretti Sectional
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2560 Ashby Sectional
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
2560-86 Ashby Sofa
| Dimensions | 35 × 86 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
2562-66 Scoop Bench
| Dimensions | 26 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
2576 Nest Sectional
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
484 Hoyt Chair
| Dimensions | 35 × 28 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
503 Lynford Chair
| Dimensions | 39 × 31 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
529 Foss Chair
| Dimensions | 31 × 32 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
746 Marshall Chair
| Dimensions | 37 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
746-24 Marshall Ottoman
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Black, Tan |
| Features | Casters, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
83-48 Tarlow Bench
| Dimensions | 18.5 × 48.5 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
97 Baylor Ottoman
| Dimensions | 42.5 × 42.5 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |













