Today’s Hours Getting Hours
057510 Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
1C32H EZ1C00H Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Headrest, Leather, Power, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
1Q00-Sect Tyler Sectional
| Dimensions | 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2917AL Louis Ottoman
| Dimensions | 19 × 23 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2C00-10 Luca Large Ottoman
| Dimensions | 25 × 39 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
39110 Chair
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
4C05 Jay Sofa
| Dimensions | 38 × 87 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
4C06 Jay Loveseat
| Dimensions | 38 × 63 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
4R07 Rouse Ottoman
| Dimensions | 24 × 38 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
500 Series
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
67410 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
7536-Sect New Traditions Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
7F07 Hermosa Ottoman
| Dimensions | 52 × 52 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
9H04 Marley Chair
| Dimensions | 38 × 31 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |














