Today’s Hours Getting Hours
018410BDSG Swivel Glider
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
025610BD CM Modern Chair
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
1320-31 Addie Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 35 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
27010 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
2907M Hutton Medium Cocktail Ottoman
| Dimensions | 25 × 25 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
30510 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
32410 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
34500 New Traditions Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
34600 New Traditions Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
39700 New Traditions Ottoman
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
470-69 Reynolds Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 30 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
484 Hoyt Chair
| Dimensions | 35 × 28 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |












