Today’s Hours Getting Hours
Makani Swivel Chair – Metal Base
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 3012 × 32 in |
| Brand | HF Customs |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Martine Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Martine Upholstered Back Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Martine Upholstered Back Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Murph Swivel Glider
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Parkway Glider
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Casual |






