Harvest Live Edge Rectangle Dining Table
Call for Price

Digby Fabric Ottoman
Call for Price
Weekender Coastal Living Home Collection Montego Arm Chair
"*" indicates required fields
SKU:
U330633
Category: Chairs & Benches
Tags: Chairs & Benches, Cream, Universal Furniture, Water Hyacinth
Description
Add unmatched eloquence to dining spaces with the Montego Arm Chair. A delightful meshing of woven material and fabric.
Product Details
| Arm height including glides 25 1/2 inches | Yes |
|---|---|
| Fabric: Nomad Snow | Yes |
Additional information
| Dimensions | 27 × 24 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Water Hyacinth |
| Style | Coastal |
| Collection | Weekender Coastal Living Home Collection |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed King
Weekender Coastal Living Home Collection Chatham Poster Bed Queen
Weekender Coastal Living Home Collection Lakeway Mirror
Weekender Coastal Living Home Collection Mirissa Swivel Chair
Weekender Coastal Living Home Collection Murro Bay Bench
Weekender Coastal Living Home Collection Pebble Counter Chair
Weekender Coastal Living Home Collection Sainte-Ann Upholstered Bed King
Weekender Coastal Living Home Collection Sainte-Ann Upholstered Bed Queen
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.