Studio C Essentials Sofa 004200
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Wharton Tufted Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 35.5 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Wing Chair 083610BD
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 43 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Yarkland Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
028210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
915810BDSC New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
915870BD New Traditions Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
C9 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |




